Kuprit

Куприт – камінь чесності і взаємодопомоги.

Підходить знкам зодіаку: Овен (21 березня - 19 квітня), Лев (23 липня - 22 серпня) і Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

Синонім: червона мідна руда. Мінерал, який надає сприятливу дію на кровоносну і репродуктивну систему жінок, і допомагає боротися з залежностями чоловікам. 

Куприт - талісман лише для чесних, щиросердих людей. Його рекомендують носити переконаним філантропам і меценатам, а також тим, хто допомагає іншим в біді. В іншому його не прийнято вважати талісманом, оскільки Куприт - камінь-суддя. Цей мінерал чітко зчитує думки свого володаря і стежить за його діями, заохочуючи жити правильно, і вказуючи шлях виправлення тому, хто заблукав. 

Існує думка, що Куприт не переносить шахраїв і людей, які заробляють на життя нечесними шляхами, які живуть за рахунок інших. Він притупляє пильність такого господаря, заводить його в світ мрій, і в підсумку, нечесна людина зазнає невдачі, ставши заручником власних ілюзій. Примітно, що камінь цей бажано носити лише представникам вогненної стихії, крім того, народженим на убуваючому місяці. В іншому випадку, він також не гарантує успіх.  

 

Догляд: опустити в теплу мильну воду, після чого добре промити в проточній воді. 

Родовище купріта, представленого в нашому магазині - Алтай. 

Оскільки кожен камінь унікальний, будь ласка, уточнюйте наявність по телефону +38(095)3132283 (Viber )

 

 

Back to top